Betrouwbare partner van de zelfstandige dierenarts

Als dierenarts sta je dagelijks voor nieuwe uitdagingen. Wij ondersteunen als groothandel met goed materiaal. Diergezondheid staat bij ons voorop, met onze open aanpak gaan wij voor een duurzame samenwerking. Wij komen in de dierenartspraktijk en weten precies wat jij nodig hebt om optimaal te kunnen werken.

Onze focus: gemak voor onze klanten, een compleet assortiment en persoonlijke service. Wij adviseren, informeren en trainen onze partners. Met onze no nonsens aanpak zijn wij inmiddels uitgegroeid tot groothandel met meer dan 5.000 artikelen.

Wij staan voor je klaar!

Betrouwbare partner van de zelfstandige dierenarts

Als dierenarts sta je dagelijks voor nieuwe uitdagingen. Wij ondersteunen als groothandel met goed materiaal. Diergezondheid staat bij ons voorop, met onze open aanpak gaan wij voor een duurzame samenwerking. Wij komen in de dierenartspraktijk en weten precies wat jij nodig hebt om optimaal te kunnen werken.

Onze focus: gemak voor onze klanten, een compleet assortiment en persoonlijke service. Wij adviseren, informeren en trainen onze partners. Met onze no nonsens aanpak zijn wij inmiddels uitgegroeid tot groothandel met meer dan 5.000 artikelen.

Wij staan voor je klaar!

Sales partner
info@vvdbnederland.nl

Accountmanager
sales@vvdbnederland.nl

Officemanager
info@vvdbnederland.nl

Een gunstige prijs, top kwaliteit en actuele innovaties

 

Direct contact

Bel voor persoonlijk advies naar +31 (0)486 450 540 of stuur een mail naar .

Aanmelden nieuwsbrief

Mis niet langer exclusieve aanbiedingen, het laatste nieuws en achtergrond informatie. Meld je aan voor onze mailing.